طرح سامان دهی و تمرکز یکپارچه املاک بنیاد شهید در استان فارس

27 آذر 1401

به گزارش تارنمای اطلاع رسانی سازمان اموال و املاک کوثر، جمعی از مدیران سازمان در راستای اجرای طرح سامان دهی و تمرکز یکپارچه املاک بنیاد شهید به استان فارس سفر کردند.

 

محسن فرج الهی، مدیرعامل سازمان اموال و املاک کوثر به همراه جمعی از معاونین و مدیران سازمان اموال و املاک کوثر در راستای طرح سامان دهی و تمرکز یکپارچه املاک بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس، وارد این استان شده و در فرودگاه مورد استقبال ابراهیم بیانی، مدیرکل بنیاد شهید استان فارس قرار گرفتند.

 

 

 


مدیرعامل سازمان اموال و املاک کوثر و هیئت همراه در بدو ورود با شرکت در نشست شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی مدیران بنیاد فارس را مورد بحث و بررسی قرار دادند.موضوع اصلی این نشست پیرامون تحویل املاک مازاد استان فارس به سازمان اموال املاک کوثر بود.

ساخت و همچنین تکمیل ساختمان اداره کل بنیاد شهید استاد فارس واقع در شهر شیراز نیز بحث دیگری بود که در این جلسه مورد ارزیابی طرفین قرار گرفت.

در ادامه این نشست خرید و یا اجاره ساختمان های اداری مورد نیاز شهرستان های استان فارس نیز از سوی طرفین مورد بحث وبررسی قرار گرفت.

در پایان نیز طرفین به رسم یادبود عکس هایی به یادگار ثبت نمودند.