مشکلات مردم سرخس به هیئت دولت ارائه می‌شود/رسیدگی به مشکلات ایثارگران باید در صدر مسائل کشور باشد

14 فروردین 1401

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران که روز چهارشنبه 10 فروردین در راستای سفر هیئت دولت به استان خراسان رضوی به شهرستان سرخس سفر کرده است، در دیدار با اقشار مختلف مردم گفت: مسائل و مشکلات دسته بندی شده و تقدیم هیئت دولت و رئیس جمهوری خواهد شد.


دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده چهارشنبه دهم فروردین ماه در جریان سفر به سرخس در جمع اقشار مختلف مردم این شهرستان با تبریک سال نو گفت: حامل سلام گرم و صمیمانه آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور محترم به مردم سرخس مردم بزرگ و متمدن و کانون وحدت، رشد، سازندگی و تعالی و انقلابی گری هستم و آرزوی سلامتی و سالی پر خیر و برکت برای این این مردم بزرگ دارم.


نماینده ویژه رئیس جمهور با اشاره دلبستگی و علاقه خود به مردم عزیز سرخس، گفت: موارد زیادی از مردم سرخس به صورت مکتوب و شفاهی واصل شده است که دسته بندی شده و تقدیم هیئت دولت و رئیس‌جمهوری خواهد شد و علاوه بر آن در شورای اداری استان نیز گزارشی از مسائل سرخس ارائه خواهد شد.


معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: افتخار دارم که در دولت خادم خانواده معظم شهدا و ایثارگران هستم. همت مجاهدان فی سبیل الله کشور را بیمه می‌کند و رسیدگی به مشکلات آنها باید در صدر مسائل کشور باشد.


در این نشست حجت الاسلام بختیاری امام جمعه اهل تشیع و مولوی پارسا امام جمعه اهل تسنن برخی مشکلات این مردم مظلوم را بیان کردند.


باقر فلاح جانباز سرافراز نیز به نمایندگی از جامعه ایثارگری سرخس مسائل و مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثارگران را مطرح کردند.


نمایندگان اقشار مختلف مردم سرخس، نماینده شورای شهر سرخس، نماینده ادارات و نماینده جوانان شهرستان سرخس نیز به بیان برخی مشکلات این شهرستان پرداختند.

 

منبع: ایثار