محکومیت شدید حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ شیراز

10 آبان 1401

به گزارش تارنمای اطلاع رسانی سازمان اموال و املاک کوثر، روز پنجشنبه مورخ 1401/08/05 مدیران ارشد سازمان ضمن سفر به استان ایلام از وضعیت املاک بنیاد شهید و امور ایثارگران بازدید به عمل آوردند.

 

در این سفر کاری، جناب آقای محسن فرج الهي مدير عامل محترم و عضو هيئت مديره، جناب آقای دکتر رضا فرمانی جامع عضو محترم هیأت امنا، نماینده و بازرس ویژه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در حوزه املاک، جتاب آقای وحید بوستان احمدی معاون محترم سرمایه گذاری و عمران و همچنین جمعی از مدیران سازمان حضور داشتند.

 

در حین این سفر خبر حمله تروریستی به حرم مطهر حضرت احمد بن موسی علیه السلام (شاهچراغ) به مدیران سازمان داده می شود که ایشان ضمن همدردی با مردم شریف ایران و ابراز تاسف و تاثر شدید از این فاجعه انسانی، این اقدام تروریستی و مستکبرانه را که موجب شهادت ظائرین مظلوم و مردم بی گناه گشته را مورد محکومیت شدید قرار دادند.

 

 

 

 

همچنین ایشان با بیان اینکه این ترور تلخ و کوردلانه، نشانه ناامیدی دشمنان نظام، اسلام و انقلاب از ایجاد اختلال، یاس و ناامیدی در میان امت مسلمان و ملت ولایتمدار ایران اسلامی و توسل به حرکات غیرانسانی و متوحش برای ضربه وارد کردن به ایران و اسلام است، امید است ملت با بصیرت و آگاه ایران اسلامی با شناخت شرایط حساس کشور و برنامه ریزی دشمنان برای القای آشوب و ناامنی در کشور، بار دیگر حمایت و همراهی خود را در حفظ امنیت و صیانت از اسلام و انقلاب به رخ دشمنان این مرز و بوم بکشند.

 

دشمنان نظام جمهوری اسلامی نیز بدانند این قبیل جنایات در به خاک و خون کشیدن مردم مظلوم و بی دفاع هرگز نخواهد توانست در اراده مردم صبور و مقاوم ایران اسلامی خللی وارد نماید.

 

در ادامه نیز تمامی مدیران سازمان با حضور در اجتماع عظیم مردمی به جهت محکومیت جنایت تروریستی در حرم مطهر شاهچراغ (ع) که منجر به شهادت ۱۵ زائر و مجروحیت ۱۹ نفر از زوار دیگر شد پس از برگزاری نماز جمعه با مشت‌های گره کرده و گام‌هایی استوار راهپیمایی کردند و نفرت و انزجار خود از دشمنان را فریاد زدند.

 

 

 

 

در بخش دیگری از این سفر وضعیت املاک بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان ایلام مورد بازدید قرار گرفته و روند پیشرفت پروژه های تعریف شده نیز مورد بررسی قرار گرفت.