سفر مدیرعامل سازمان به همدان/خدمت به جامعه ایثارگری را افتخار می دانیم

17 دی 1401

به گزارش تارنمای اطلاع رسانی سازمان اموال و املاک کوثر روز سه شنبه مورخ 1401/10/13 مدیر عامل سازمان در سفر به استان همدان ضمن بازدید از مجتمع ایثار مسائل و مشکلات املاک بنیاد استان را مورد بررسی قرار داد.


محسن فرج الهی مدیر عامل و عضو هیئت مدیره و جمعی از مدیران سازمان به همراه صفدریان مدیر کل بنیاد شهید استان با حضور در مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار همدان از بخش‌های مختلف این مجموعه بازدید کرد و در یک نشست تخصصی که در سالن جلسات بنیاد استان تشکیل شد، مسائل و مشکلات مطروحه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 

 


جنای آقای محسن فرج الهی در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای استان و شهدای مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و سردار شهید حاج حسین همدانی اظهار کرد: شهید همدانی از مفاخر کشور و سرآمد شهدای این استان است که پایه گذار بسیج مردمی در سوریه و نقش کلیدی در پیروزی جبهه مقاومت داشت.


وی با بیان اینکه ما خود را در سازمان اموال و املاک کوثر مکلف به خدمتگزاری به جامعه ایثارگری می دانیم افزود: هیچ توفیق و عملی پسندیده‌تر از خدمت به خانواده معزز شهدا و ایثارگران نیست و قطعا این خدمت درجاتی والا در پیشگاه خداوند دارد.


 ایشان ادامه داد: این سازمان با دستور مقام عالی بنیاد وارد عرصه مأموریت خود در بحث جمع آوری و ساماندهی املاک و دارایی‌های بنیاد در سطح کشور شده و امروز با ارتباط با مدیران و مسئولین بنیاد در استان‌ها مصصم است تا پیگیری مباحث مربوط به امور ثبتی و حقوقی املاک را تا حل آن ها مورد توجه داشته تا این سرمایه را به بهترین شکل در جهت خدمت به جامعه ایثارگری قرار دهد.

 

 

 


مدیرعامل محترم سازمان در خصوص ساختمان‌های اداری که فرسوده یا احتیاج به مرمت و بازسازی دارند، املاک فاقد سند ثبتی و امکانات مجتمع فرهنگی، ورزشی ایثار در همدان را بطور ویژه مورد پیگیری و در دستور کار همکاران در سازمان قرار داد و تاکید کرد: به زودی برای تاسیس خانه ایثار هم در استانها اقدامات لازم انجام خواهد شد.


مجید صفدریان مدیر کل بنیاد شهید استان نیز در ابتدای جلسه و بازدید از مجتمع ایثار مسائل حقوقی املاک بنیاد استان، ساماندهی املاک بنیاد به لحاظ فنی و نیز آسیب دیدگی را گزارش و خواستار مساعدت و توجه ویژه به استان شد.