زائرسرای ایثارگران مهران تا سال آینده تکمیل می شود

24 آبان 1401

به گزارش تارنمای اطلاع رسانی سازمان اموال و املاک کوثر، معاون رئیس جمهور و رییس بنیاد شهید و ایثارگران روز گذشته با استقبال رسمی حسن بهرام نیا استاندار ایلام و جمعی از مدیران کل از طریق فرودگاه شهدای ایلام وارد استان شد.

 

دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه جناب آقای دکتر رضا فرمانی جامع بازرس ویژه رییس بنیاد شهید در حوزه املاک روز پنجشنبه به اتفاق استاندار ایلام ضمن بازدید از زائرسرای بنیاد شهید و امور ایثارگران مهران اظهار داشت: توفیق بزرگی بود که در شهر باب الحسین (ع) حضور یابیم.

 

وی افزود: مهران محل تردد اصلی زوار به عتبات عالیات است و در ایام اربعین نیازمند هستیم برای اسکان زوار و خانواده شهدا و ایثارگران یک ساختمان تجهیز شود.

 

رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر توسعه زائرسرای خانواده شهدا و ایثارگران در مهران، گفت: ظرف یک سال آینده این زائرسرا تکمیل و توسعه خواهد یافت، همچنین ایشان پیگیری های لازم تا حصول نتیجه نهایی را از بازرس ویژه خود در حوزه املاک خواستار شدند.

 

ادای احترام به مقام شامخ شهدا در مهران، بازدید از ساختمان نیمه کاره بنیاد شهید در مهران و بازدید از پایانه مرزی مهران از جمله برنامه های روز دوم سفر معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور به استان است.