دیدار دکتر قاضی‌زاده هاشمی با اقشار مختلف مردم فریمان/ بازدید نماینده رئیس جمهور از کارخانه در حال احداث دیباج در شهرستان فریمان

14 فروردین 1401

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز پنج‌شنبه 11 فروردین در جریان سفر رئیس جمهور به استان خراسان رضوی به عنوان نماینده هیئت دولت در جمع اقشار مختلف مردم در سالن شهید مطهری شهرستان فریمان، گفت: ایران اسلامی علی‌رغم تمام سختی‌ها چون در مسیر مکتب امام حسین (ع) قرار دارد مقتدر و سربلند به راه خود ادامه می‌دهد.


دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در جمع نخبگان، علما، خانواده شهدا و ایثارگران و جمعی از اقشار مختلف مردم فریمان با بیان خاطراتی از حضور و اعزام خود به جبهه‌های جنگ تحمیلی از شهرستان فریمان، گفت: فریمان شهر بزرگ با انبوهی استعداد است که سرمایه آن مردم سخت‌کوش، متدین و ولایت مدار هستند که بزرگی خود را بارها به اثبات رساندند.


معاون رئیس جمهور به ابلاغ سلام آیت‌الله رئیسی، رئیس‌جمهوری به مردم فریمان افزود: دولت سیزدهم دولت انقلابی و مردمی است و بر اساس نگاه و نیاز مردم سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و اقدام خواهد کرد و نیت و عمل خالص موجب حکمت خواهد شد و عمل حکمت‌آمیز نتیجه‌بخش خواهد شد هرچند کاستی‌ها و عقب‌ماندگی‌هایی در عین دستاوردهای گذشته وجود دارد.


رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به برنامه‌های سفر خود به شهرستان فریمان، گفت: خداوند در حوزه ایثار و شهادت نعمت بزرگ امنیت را به ملت ایران اعطا فرموده که باید شکرگزار آن باشیم. نگاهی به کشورهای همسایه نشان می‌دهد که ایران اسلامی علی‌رغم تمام سختی‌ها چون در مسیر مکتب امام حسین (ع) قرار دارد مقتدر و سربلند به راه خود ادامه می‌دهد.


دکتر قاضی‌زاده هاشمی افزود: توجه به شهید و مزار مطهر شهید نیاز امروز جامعه است و ما در دیدار با والدین شهدا و جانبازان روحیه و انگیزه کسب می‌کنیم.


وی با بیان اینکه مشکلات و مسائل این شهرستان دسته‌بندی و جمع‌بندی شده و به وزارتخانه‌های مربوطه و دولت ارائه می‌شود، ادامه داد: این مسائل در جلسه شورای اداری نیز مطرح و توسط دفتر رئیس جمهور پیگیری خواهد شد.

در این نشست نمایندگان اقشار مختلف مردم به بیان مسائل و نظرات خود پرداختند.


نماینده جامعه ایثارگری نیز تأکید کرد: مردم این شهر تقاضای مباحث مادی ندارند بیشترین انتظار مردم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و توجه ویژه به نام و یاد شهدا است.


دکتر قاضی‌زاده هاشمی همچنین در دیدار چهره به چهره با مردم شهرستان فریمان مشکلات این عزیزان را بررسی کرد.


در ادامه این سفر نماینده رئیس جمهور از کارخانه در حال احداث دیباج (پارچه رومبلی) در شهرستان فریمان بازدید کرد.

 

منبع: ایثار