دیدار قاضی‌زاده هاشمی با جانبازان عملیات «بیت‌المقدس»/ جانبازان با نقش‌آفرینی در دفاع مقدس موجب حفظ کرامت و عزت مردم شدند

03 خرداد 1401

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز دوشنبه دوم خردادماه به مناسبت فرا رسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر با جانبازان عملیات بیت‌المقدس دیدار و گفت‌وگو کرد.


دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در دیدار با جانباز «نقی میرزایی» با بیان اینکه جانبازان با نقش‌آفرینی در سال‌های دفاع مقدس موجب حفظ کرامت و عزت مردم شدند، گفت: ایثارگران با مجاهدت و دلاوری باعث شدند که دشمنان چشم طمع به کشور نداشته باشند و خدا شما جانبازان را برای ایران اسلامی حفظ کند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن قدردانی از همسر جانباز گفت: موفقیت شما و فرزندان شما لطف الهی است و خوشبختانه شما همسران جانبازان در دفاع از کشور و حفظ زندگی موفق بوده‌اید.
دکتر قاضی‌زاده هاشمی بابیان اینکه دیدارها در بنیاد شهید و امور ایثارگران باید به صورت مکانیزم و هوشمند باشند، گفت: دیدارها باید طوری باشد که نیاز به مراجعه حضوری ایثارگران نباشد و مسئولان به دیدار خانواده ایثارگران بروند و بدین ترتیب مسائل ایثارگران مرتفع شود.
معاون رئیس جمهور ضمن خرسندی از اعزام جانباز میرزایی به مراسم حج برای این ایثارگر توفیق روزافزون مسألت کرد.
دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در دیدار با جانباز «عبدالعلی آزوری» از تکاوران ارتش وضعیت سلامت این جانباز که دارای ترکش در دهلیز قلب است را مورد بررسی قرار داد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه از صبر و زحمات همسر این جانباز تقدیر و وضعیت اشتغال فرزندان این جانباز را پیگیری کرد.
وی همچنین به دیدار «جعفر خلفی» از جانبازان ارتش رفت و در این دیدار گفت: مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران باید در مناسبت‌های مختلف با ایثارگران عزیز دیدار کرده و جویای وضعیت این عزیزان باشند.
گفتنی است، خانواده این جانبازان در دیدار با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تقاضای دیدار با مقام معظم رهبری را مطرح کردند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دیدارها که سمیه گنجی، مشاور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در امور بانوان و خانواده نیز حضور داشت با اهدای لوح تقدیر از خانواده جانبازان تقدیر کرد.