ادای احترام قاضی زاده هاشمی به شهدای استان کرمان و شهید حاج قاسم سلیمانی/کنگره ملی جانبازان شیمیایی و شورای ترویج فرهنگ ایثار کرمان برگزار می‌شود

07 خرداد 1401

دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی با حضور در گلزار شهدای کرمان با قرائت فاتحه و نثار شاخه‌های گل به مقام والای سپهبد شهید حاج «قاسم سلیمانی» و شهدای استان کرمان ادای احترام کرد.


معاون رئیس جمهور در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره هدف سفر به کرمان گفت: سفر به استان سرافراز و شهیدپرور و استان حاج قاسم سلیمانی باعث افتخار است و در این سفر ضمن دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، مسائل و مشکلات این عزیزان در گفت‌وگو با مسئولان استانی بررسی می‌شود.


وی افزود: مسائل فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی ایثارگران عزیز نیز در شورای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان کرمان مورد بررسی قرار خواهد گرفت و بازدید از پروژه‌های ایثارگران و حضور در کنگره ملی جانبازان شیمیایی در دستور کار این سفر قرار دارد.


رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: میز خدمت بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران برپا خواهد شد و مدیران بنیاد به شهرهای مختلف استان کرمان سفر خواهند کرد.

منبع:ایثار