کارگاه آموزشی تکمیل اطلاعات املاک تحت اختیار در سامانه جامع فدک

18 مهر 1401

به گزارش تارنمای اطلاع رسانی سازمان اموال و املاک کوثر، روز شنبه مورخ 1401/07/09 کارگاه آموزشی در راستای تکمیل اطلاعات املاک تحت اختیار در سامانه جامع فدک با حضور جناب آقاي محسن فرج الهي مدير عامل محترم و عضو هيئت مديره، جناب آقای دکتر رضا فرمانی جامع عضو محترم هیأت امنا، نماینده و بازرس ویژه ریاست عالی بنیاد در حوزه املاک و جمعی از مدیران و همکاران سازمان در محل دفتر مرکزی سازمان اموال املاک کوثر برگزار گردید.


جلسه با حضور همکاران محترم سازمان به منظور آموزش عملی نحوه تکمیل پرونده های املاک موجود در سامانه جامع فدک آغاز و سوالات یکایک اعضای حاضر در جلسه مورد بحث و بررسی واقع گردید و به صورت عملی پاسخ داده شد.

 

در ادامه به جهت رفع هرگونه ابهام موجود در فرآیند تکمیل نواقص، مدیران سازمان با حضور در این نشست و اطلاع از مسائل پیرامون به بررسی راهکارهای مورد نیاز جهت کاهش این موضوعات پرداخته و پیگیری های لازم در این خصوص را مورد توجه قرار دادند.


در این بین جناب آقای محسن فرج الهی نیز با حضور در این نشست و بررسی اقدامات انجام شده تا کنئون، نکات کلیدی را به منظور تسریع در روند انجام کار در اختیار همکاران قرار دادند.

 

همچنین جناب آقای دکتر رضا فرمانی جامع نیز ضمن بررسی دقیق موضوعات مطروحه و شنیدن دغدغه های پرسنل درگیر در فرآیند مربوط به تکمیل اطلاعات املاک موجود در سامانه جامع فدک، هرگونه کمک و همکاری به منظور انجام هرچه بهتر این موضوع را مورد اشاره قرار داده و رهنمودهای لازم در این خصوص را به اعضای حاضر گوشزد فرمودند.