پیام تبریک مدیرعامل سازمان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

19 مهر 1401

متن پیام جناب آقای محسن فرج الهی مدیرعامل محترم سازمان به شرح زیر می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

نیروی انتظامی که اقتدار، عزت، اخلاق مداری و همراهی با مردم را سرلوحه کارهای خود قرار داده است امروز به عنوان مظهر اقتدار جمهوری اسلامی ایران با بهره مندی از ظرفیت بالای سبز قامتان جان بر کف و همیشه هوشیار، نقش بارزی در برقراری نظم، آرامش و امنیت در شهرها، روستاها و مرزهای کشور ایفا می نماید.

 

در کشور ما « پلیس خادم مردم» است و « مردم حامی پلیس» هستند و نیروی انتظامی به عنوان حافظان نظم و امنیت در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی به عهده دارد.

 

هفته نیروی انتظامی، فرصت مغتنمی است تا با نمایش اقتدار همراه با عطوفت، گوشه‌ای از توانمندی‌های این نیرو را به منصه ظهور برسانیم و موجبات افزایش اعتماد و مشارکت مردم انقلابی مان فراهم آوریم؛ باشد که به دعای حضرت، ولی عصر (ع) این مهم تحقق یابد.

 

اینجانب ضمن تشکر و قدردانی از خدمات این عزیزان به نمایندگی از اعضای محترم هیئت‌ مدیره، هیئت امنا و همکارانم درسازمان اموال و املاک کوثر مراتب احترام به شهدای عرصه نظم و امنیت را اعلام و فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به همه فرماندهان و کارکنان و سربازان غیور نیروی انتظامی در رده های مختلف و خانواده های ایشان تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون تمامی این عزیزان در راه انجام وظایف و رسالت های محوله را از درگاه ایزد منان مسالت دارم