نشست مشترک نمایندگان بنیاد شهید و امور ایثارگران و شهرداری کوهسار

21 مهر 1401

به گزارش تارنمای اطلاع رسانی سازمان اموال و املاک کوثر، روز سه شنبه مورخ 1401/07/19 نشست مشترکی میان نمایندگان بنیاد شهید و امور ایثارگران و شهرداری کوهسار برگزار گردید.

 

در این نشست صمیمانه که به منظور حل و فصل مسائل کاری مشترک برگزار گردید، جناب آقای محسن فرج الهي مدير عامل محترم و عضو هيئت مديره، جناب آقای دکتر رضا فرمانی جامع عضو محترم هیأت امنا، نماینده و بازرس ویژه ریاست عالی بنیاد در حوزه  املاک و معاونان سازمان و همچنین مدیران محترم شهرداری کوهسار حضور داشتند.

 

در شروع این جلسه طرفین ضمن ارائه گزارشی دقیق از رئوس مطالب مفتوح فی مابین، به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و راه کارهای خود به جهت حصول نتیجه مورد نظر را ارائه دادند.

 

موضوع اصلی بحث درخصوص مطالبات شهرداری بابت تخلفات ساختمانی (مجتمع سیاحتی ایثار) بود و مقرر گردید در مدت زمان کوتاهی پس از مسجل شدن مطالبات شهرداری، این طلب در قالب تهاتر ملک پرداخت شده و شهرداری نیز متقابلا نسبت به صدور گواهی عدم خلافی تمامی فضاها و بناهای مورد تخلف اقدام و همچنین مراحل مربوط به پایانکار ساختمانی را نیز به انجام رساند.

 

طرفین در انتها ابراز امیدواری کردند که به حول قوه الهی نتایج حاصل از این توافق اثرات خوبی را برای بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی داشته باشد.