سومین جلسه اختصاصی معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با مدیران سازمان اموال و املاک کوثر

16 آبان 1401

به گزارش تارنمای اطلاع رسانی سازمان اموال و املاک کوثر، سومین جلسه اختصاصی معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با مدیران سازمان اموال و املاک کوثر در اجرای ابلاغیه دفتر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و تاکید ریاست محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران با موضوع تعیین تکلیف اراضی تصرفی بنیاد شهید و امور ایثارگران در روز سه شنبه مورخ 3/8/1401 در سالن کنفرانس ستاد مرکزی بنیاد تشکیل گردید .

 

 

 


این جلسه با حضور جناب آقای دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، جناب آقای دکتر رضا فرمانی جامع عضو محترم هیات امناء و بازرس ویژه رییس بنیاد شهید در حوزه املاک ، جناب آقای محسن فرج الهی مدیر عامل محترم و عضو هیات مدیره و همچنین جمعی از مدیران سازمان اموال و املاک کوثر راس ساعت 8 صبح با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم آغاز گردید .

 

در این جلسه از آیین نامه جدید مصالحه با متصرفین اشخاص حقیقی اراضی تصرفی بنیاد شهید که به همت جمعی از مدیران ارشد سازمان اموال و املاک کوثر تهیه و تدوین شده است ، رونمایی و به جزئیات نحوه محاسبات آن به تشریح پرداخته شد .

 

 

 


در ادامه جناب آقای مهندس فرج الهی از مزایای ویژه آیین نامه جدید می توان به مواردی چون هوشمندی و مکانیزاسیون کامل سامانه جهت کلیه محاسبات و در نظر گرفتن شرایط متفاوت مناطق گوناگون و همچنین در نظر گرفتن تسهیلات ویژه برای اقشار آسیب پذیر و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران اشاره نمود .

 

 

 


در ادامه نیز جناب آقای دکتر فرمانی جامع به ارائه گزارش مختصری از ادامه روند جمع آوری و ثبت اسناد و املاک بنیاد طی 3 ماهه گذشته پرداخته و روند بازنگری و به روز رسانی اطلاعات ثبت شده در سامانه جامع فدک را مثبت و رو به جلو توصیف نمودند .


در پایان جلسه ، جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی با تشکر از زحمات انجام شده ، بر ادامه همین مسیر با همت مضاعف تاکید نموده و انجام کامل ماموریت را تا حصول نتیجه نهایی خواستار شدند .