ایثارگران بهترین الگو برای اصلاح جامعه هستند/حفظ و حراست از کرامت جامعه ایثارگری وظیفه است

14 دی 1400

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: برای اصلاح جامعه نیازمند الگو هستیم و بهترین الگوها ایثارگران عزیز هستند. دشمنان نیز این موضوع را در نظر دارند و به همین دلیل به دنبال ضربه زدن به ایثارگران به منظور تخریب وجهه آنان هستند.


دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی روز یکشنبه ۱۲ دی ماه در همایش سراسری روحانیون شاغل و ائمه جماعات بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تسلیت و گرامیداشت سالگرد شهادت شهید سلیمانی با بیان اینکه پایه‌گذاری و ایجاد زیرساخت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران توسط علما انجام شده است، افزود: امام خمینی (ره) با هدفی فراتر از خدمات‌رسانی عادی دستور تأسیس بنیاد شهید را صادر کردند، هدفی که در بردارنده حفظ کرامت و رسیدگی به مسائل معیشتی ایثارگران در راستای کمال معنوی آنان بوده است. مأموریت بنیاد شهید و امور ایثارگران حفظ انقلاب اسلامی و پیشبرد اهداف آن در جهان است و جمیع این موارد کارهایی است که روحانیون در انجام آن تأثیر بسیار زیادی دارند.


معاون رئیس جمهور ادامه داد: جامعه‌ ایثارگری مظهر از خودگذشتگی و ایثار بوده و جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و به هیچ عنوان طالب جبران مادی نبوده است.


وی خاطرنشان کرد: ما برای اصلاح جامعه نیازمند الگو هستیم و بهترین الگوها همین عزیزان هستند. دشمنان نیز این موضوع را در نظر دارند و به همین دلیل به دنبال ضربه‌زدن به ایثارگران به منظور تخریب وجهه آنان هستند. وظیفه امروز ما حفظ و حراست از این جامعه معزز و کرامت این عزیزان است و باید برای تحقق آن برنامه روشنی داشته باشیم.

 

منبع: ایثار