یادداشت خداحافظی سعید اوحدی از بنیاد شهید و امور ایثارگران

22 شهریور 1400

متن یادداشت مهندس سعید اوحدی به شرح زیر است:
بسم رب الشهداء و الصدیقین
خانواده معزز شهدا، جانبازان عزیز و آزادگان سرافراز
معاونین، مشاورین، مدیران و همکاران محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران
تشکل‌های عزیز جامعه ایثارگری
سلام‌علیکم
به‌عنوان خادم کوچک جامعه ایثارگری از محضر یکایک مدیران و همکاران ساعی و صبورم که از خردادماه 99 در جایگاه مقدس خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران عزیز همراه بنده بوده‌اند تقدیر و تشکر کرده و از آن‌ها و نیز جامعه عزیز ایثارگری طلب حلالیت می‌نمایم.
توفیق خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران سبب شد تا به لایه‌های عمیق‌تری از ارزش‌های متعالی ایثار و شهادت دست پیدا کنم که به‌یقین به‌عنوان بزرگ‌ترین سرمایه و تجربه گران‌سنگ در مسیر زندگی‌ام خواهد بود و به فضل الهی و با خلوص نیت آن را برای موفقیت مدیران آینده در طبق اخلاص خواهم گذاشت.
شهادت می‌دهم که صبوری، نجابت و همدلی جامعه معزز ایثارگری در کنار تلاش صادقانه و خالصانه تمامی همکاران عزیز این نهاد مقدس در روزهای سخت شروع کار پشتوانه بزرگی برای حل مشکلات بود.
خدا را سپاسگزارم که به برکت دعای خیر مقام معظم رهبری (حفظه الله) و حمایت‌های مستمر ایشان، تلاش صادقانه همکاران عزیزم و همچنین همراهی دولت‌های خدمتگزار دوازدهم و سیزدهم و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، توانستیم در جهت تأمین مسکن، اشتغال، ساماندهی خدمات درمانی و پرداخت نزدیک به 9 هزار میلیارد تومان از مطالبات معوقه ایثارگران و بدهی‌های انباشته‌شده به دیگر دستگاه‌ها؛ که همچون وزنه‌ای سنگین و مانع بزرگی در مسیر رسالت اصلی این نهاد مقدس یعنی امور فرهنگی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بود، گام‌های مؤثری برداریم.
لازم می‌دانم به نمایندگی جامعه ایثارگری از مصوبه انقلابی دولت مردمی سیزدهم برای پرداخت مطالبات ماده 38 قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران در اولین جلسات هیئت دولت تشکر و قدردانی نمایم. البته نباید از نظر دور داشت که خدمت به جامعه ایثارگری، در مقابل ایثار و ازجان‌گذشتگی شهدا و ایثارگران عزیز و خانواده معظم آن‌ها همچون قطره‌ای در مقابل اقیانوسی از ارزش‌ها است.
ضمن تبریک به برادر عزیزم جناب آقای دکتر قاضی‌زاده هاشمی، برای ایشان و نیز سایر همکاران در بنیاد شهید و امور ایثارگران، توفیق روزافزون در خدمت‌رسانی و تکریم جامعه ایثارگری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری (حفظه الله) آرزومندم.
خادم خانواده شهدا و ایثارگران سعید اوحدی