شرایط و ضوابط ثبت‌نام جدید در سامانه شایسته گزینی مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران

23 آذر 1400

مدیرکل توسعه منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران شرایط و ضوابط ثبت‌نام جدید در سامانه شایسته گزینی مدیران سرآمد آینده (شمسا) را تشریح کرد.

افشین کرمی ضمن تشکر از داوطلبانی که در آزمون قبلی شایسته گزینی مدیران سرآمد آینده شرکت کردند، گفت: با توجه به درخواست مکرر و مستمر تعداد زیادی از همکاران برای ثبت‌نام و شرکت در آزمون جدید شمسا، ثبت‌نام و آزمون جدید مختص کسانی که در مرحله قبل ثبت‌نام نکرده یا ثبت‌نام و مدارکشان ناقص بوده یا آزمون را به صورت کامل به پایان نرسانده و در مجموع موفق به شرکت در آزمون قبلی شمسا نشده‌اند برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام مجدد افرادی که آزمون قبلی را به صورت کامل به پایان رسانده‌اند، مجاز نیست، افزود: ثبت‌نام جدید از ساعت 8 صبح روز دوشنبه 22 آذر ماه آغاز و ساعت 24 روز سه‌شنبه 23 آذر ماه به پایان می‌رسد و آزمون در تاریخ 24 لغایت 26 آذر ماه از ساعت 8 صبح لغایت 24 برگزار خواهد شد.


مدیرکل توسعه منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: متقاضیان برای ثبت‌نام و یا تکمیل مدارک به آدرس shamsa.isaar.ir مراجعه کنند و پس از اتمام مهلت ثبت‌نام هرگونه ثبت‌نام مجدد در سامانه تا حداقل 6 ماه آینده امکان‌پذیر نیست و از هیچ فردی ثبت‌نام به عمل نخواهد آمد.


کرمی با اشاره به اینکه تمامی فرایند انتخاب و انتصاب مدیران از رده روسای ادارات تا مدیران کل صرفاً از طریق سامانه شمسا و کانون ارزیابی بوده و هرگونه انتصاب خارج از این فرایند ممنوع است، گفت: شرایط و مدارک و موارد تفصیلی مربوط به ثبت‌نام و آزمون به صورت آنلاین و در همه مراحل ثبت‌نام و آزمون در سامانه شمسا، در آدرس اینترنتی این سامانه بارگذاری و اطلاع رسانی می‌شود.


مدیرکل توسعه منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان خاطرنشان کرد: هرگونه اطلاع‌رسانی در خصوص ثبت‌نام و شرکت در آزمون توسط دبیرخانه سامانه شمسا و کانون ارزیابی و انتصابات انجام و اطلاع‌رسانی خواهد شد و داوطلبان در صورت هرگونه سؤال یا ابهام و نیاز به راهنمایی و مشورت می‌توانند با شماره تلفن‌های 66483560 داخلی 111 آقای تاجور (دبیرخانه شمسا) تماس حاصل کنند.

 

 

منبع: ایثار