اجرای برنامه‌های تأثیرگذار فرهنگی در دستور کار قرار گیرد

14 دی 1400

نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: امروز برنامه‌های فرهنگی بیشتر به سمت برگزاری جشنواره‌ها پیش رفته، اما لازم است روش‌های تأثیرگذار دیگری در اجرای فعالیت‌های فرهنگی در نظر گرفته شود.


همایش سراسری روحانیون شاغل و ائمه جماعات بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح روز یکشنبه ۱۲ دی‌ماه با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران و روحانیون بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن شهید رسول‌زاده و به صورت همزمان از طریق ویدئوکنفرانس در استان‌های سراسر کشور برگزار شد.


حجت‌الاسلام والمسلمین یوسفعلی شکری در این همایش مهمترین هدف از برگزاری همایش را ارائه شرحی از وظایف حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد و گفت: از تمام روحانیون شاغل در بنیاد شهید و امور ایثارگران برای تحقق بخشی از وظایف حوزه نمایندگی ولی‌فقیه استمداد می‌طلبیم. روحانیون شاغل در بنیاد ناظران خوبی بر فعالیت‌ها هستند و می‌توانند در این زمینه کمک‌رسان باشند.


وی افزود: یکی از وظایف مهم حوزه نمایندگی ولی‌فقیه اجرای برنامه‌های تأثیرگذار فرهنگی است. امروز برنامه‌های فرهنگی بیشتر به سمت برگزاری جشنواره‌ها پیش رفته اما لازم است روش‌های تأثیرگذار دیگری در اجرای فعالیت‌های فرهنگی در نظر گرفته شود.


نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر ضرورت تقویت روحیه خدمت به ایثارگران گفت: باید هرچه در اختیار داریم در خدمت به ایثارگران به کار گیریم و این موضوع را وظیفه‌ای برای خود بدانیم.


حجت الاسلام والمسلمین شکری افزود: فعالیت‌های فرهنگی به‌خصوص در حوزه اقامه نماز یکی از وظایف اجتناب‌ناپذیر روحانیون حاضر در بنیاد شهید و امور ایثارگران است.


وی در ادامه به ارائه توصیه‌هایی خطاب به روحانیون حاضر در همایش سراسری روحانیون شاغل و ائمه جماعات بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت.


حجت الاسلام محمدحسن کاویانی‌راد معاون منابع انسانی نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این مراسم به تشریح وظایف، برنامه‌ها، اقدامات و ظرفیت‌های نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت.


حجت‌الاسلام محمد ابراهیم‌ پورزنجانی دبیر هیئت مرکزی گزینش بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از روحانیون شاغل در ادارات کل بنیاد شهید و امور ایثارگران از طریق ویدئوکنفرانس نیز به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

 

منبع: ایثار